Sophie la girafe – topa dhe kuba

2,000 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Balls & Cubes Gift Box pjesë e aksesorëve Sophie the Girafe përmban dy topa dhe 2 kuba të përbërë 100% nga gomë natyrore. Fëmija juaj do luajë për orë të tëra me kubat dhe topat mjaft tërheqës për shqisat e fëmijës. Secili prej aksesorëve ka strukturë të ndryshme nga njëri tjetri. Madhësia është e përshtatshme për duart e vogla të fëmijës dhe i lejon të kapen dhe të mbahen me lehtësi.

Ideale si dhuratë për baby shower apo për ditëlindjen e parë të fëmijës.

Firma

Sophie La Girafe

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Sophie la girafe – topa dhe kuba”

LART