Sophie La Girafe – teething ring (0m+)

2,000 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Ideale për qetësimin e mishrave të dhëmbëve. Produkt me bazë 100% gomë natyrore. Të dy unazat kanë sipërfaqe me strukturë të ndryshme që foshnja të zgjedhë sipas moshës dhe nevojave të tij, për të dhënë lehtësim edhe më të shpejtë për mishrat e dhëmbëve.

E përshtatshme që në muajin e parë pas lindjes

0/5 (0 Reviews)
Firma

Sophie La Girafe

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Sophie La Girafe – teething ring (0m+)”

LART