Sophie La Girafe – teething colo’rings (3m+)

2,300 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Një unazë për kruajtjen e dhëmbëve me një numër teksturash. E shëndetshme dhe natyrale, kjo unazë eshtë e përbërë nga 100% gomë natyrore, e ekstraktuar nga lateksi i pemës Hevea. Me një numër pjesësh të buta që mund të përtypen dhe teksturash (veshët e sophie, brirët, të ngriturat, unazat) kjo unazë ofron shumë mundësi për masazhimin dhe lehtësimin e gingivave të irrituara të fëmijëve. 4 format gjeomtrike me ngjyra kapin vëmendjen e fëmijës të cilët mund ti lëvizin dhe manipulojnë me lehtësi.

E përshtatshme pas muajit të tretë.

Firma

Sophie La Girafe

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Sophie La Girafe – teething colo’rings (3m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART