Sophie La Girafe – So Pure Ring Teether (0m+)

2,000 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Sophie – La Girafe – So Pure Ring Teether (0m+)

Gjirafa e famshme Sophie, prej gome natyrale (pa ftalate), është pjesë e jetës së foshnjave për gati 50 vjet!

So Pure Ring Teether është i përshtatshëm për të sapolindurit. E hollë, elastike dhe e butë, fëmija juaj mund ta shtrydhë dhe kafshojë me siguri të plotë. Ideale për qetësimin e mishrave të dhëmbëve, kjo unazë gome 100% natyrale pa BPA është forma perfekte për t’u kapur nga gishtat e vegjël. Foshnja mund të kafshojë veshët dhe brirët e këtij produkti të shëndetshëm e natyral gjatë daljes së dhëmbëve.

Paketuar në një kuti tërheqëse me materiale të riciklueshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet për të sapolindurit dhe më të rriturit.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Sophie La Girafe

Mosha

Fëmijë

100% natural rubber sourced from rubber trees (Hevea)
Phthalate and triclosan Free

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Sophie La Girafe – So Pure Ring Teether (0m+)”

LART