Sophie la girafe – Senso’ball (3m+)

2,200 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Sophie la girafe – Senso’ball So’pure

Një top ndijor i bërë nga 100% gomë natyrale!

Me ngjyra të ndritshme, vrima të vogla dhe një mori teksturash (pika të rrumbullakosura, vija, yje, rrjetë …) që nxisin shqisat e fëmijës.

I lehtë dhe ergonomik, është i lehtë për tu mbajtur falë dy dorezave të saj të integruara.

Firma

Sophie La Girafe

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Sophie la girafe – Senso’ball (3m+)”

LART