Sophie la girafe – “My Christmas with Sophie” Gift set

5,200 Lekë

*sasi e limituar

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Sophie la girafe – “My Christmas with Sophie” Gift set

Seti më i mirë për Krishtlindjet e para të Foshnjës!

Ky set përmban:

• Sophie la girafe: Lodra e parë e foshnjës që stimulon secilën shqisë të tij.
• Kapuçi dhe çorapet e Krishtlindjes: Ideale  për të mbrojtur foshnjën gjatë kohës së dimrit.

Prindërit do të bien në dashuri me këtë shumëllojshmëri ngjyrash të Krishtlindjeve për të veshur foshnjën për festën e tij të parë të Krishtlindjeve.

Firma

Sophie La Girafe

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Sophie la girafe – “My Christmas with Sophie” Gift set”

LART