Sophie – Drenusha Fanfan (0m+)

2,500 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Drenusha Fanfan një aksesor, plot zbulime dhe aktivitete për të zgjuar 5 shqisat e foshnjës!

Pamja: Pikat e errëta dhe të kundërta në të gjithë trupin e drenushës sigurojnë stimulim vizual dhe e bëjnë atë lehtësisht të dallueshme për fëmijën. Ajo së shpejti bëhet një objekt i njohur dhe qetësues.

Dëgjimi: Zhurma që bën kur shtypet e argëton fëmijën, stimulon dëgjimet e tij dhe e ndihmon atë të kuptojë lidhjen midis shkakut dhe efektit.

Shija: Drenusha është shumë fleksibël dhe ka shumë pjesë që foshnja të përtypë (veshë, brirë, këmbë). Ajo është e përkryer për qetësimin e mishrave të dhëmbëve të fëmijës kur dhëmbët fillojnë të dalin dhe është plotësisht i sigurt. E përbërë 100% nga goma natyrale dhe bojë e sigurt për ushqim.

Prekja: Drenusha është perfekte për duart e vogla të foshnjës. Ajo është shumë e lehtë dhe këmbët dhe qafa e saj e gjatë janë të lehta për tu kapur nga bebi. Ajo është shumë e butë për të prekur, duke stimuluar përgjigjet qetësuese fiziologjike dhe emocionale.

Aroma: Aroma e vetme e gomës natyrale (nga pema Hevea) e bën shumë të veçantë dhe të lehtë të identifikohet nga fëmija juaj në mesin e të gjitha lodrave të tjera.

Firma

Sophie La Girafe

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Sophie – Drenusha Fanfan (0m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART