- 15%

Solgar – Vitamina D3 400IU

1,457.75 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Vitamina D është një vitaminë e tretshme në yndyrna që ndihmon në përthithjen e kalciumit, i cili ndihmon në mirëmbajtjen e kockave dhe dhëmbëve të shëndetshëm. Vitamina D gjithashtu mbështet sistemin imunitar. Ky produkt përdor vajra të ekstraktuar nga mëlçia e disa llojeve të përzgjedhur të peshqve të thellësive. Ky vaj është purifikuar për të eleminuar mërkurin dhe PCB. Ofrohet në xhelatina vajore që nxisin përthithjen dhe eleminimin optimale të vitaminës D.

Udhëzime mbi përdorimin

Ky suplement ushqimor për të rritur duhet të përdoret një deri në dy tableta në ditë. Preferohet me ushqimin ose sipas udhëzimit të mjekut apo farmacistit.

Firma

Solgar

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

100

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Solgar – Vitamina D3 400IU”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART