- 15%

Solgar – Ultibio Immune

3,859 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Solgar – Ultibio Immune

Solgar Ultibio Immune është një shtesë ushqimore me probiotikë e cila përfshin vitaminat A, D3 dhe B12 që kontribuojnë në funksionimin normal të imunitetit dhe mbështesin funksionimin e duhur të organizmit duke zvogëluar ndjesinë e lodhjes.

 • Vitaminat A, D dhe B12 kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar.
 • Vitamina B12 ndihmon në reduktimin e lodhjes dhe funksionimin normal të metabolizmit.
 • Ka një përbërje që i mbijeton acideve të traktit gastrointestinal duke qëndruar aktive dhe duke siguruar në këtë mënyrë veprim të përbërësve.
 • Pa gluten dhe laktozë
 • I përshtatshëm për vegjetarianët

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet një kapsulë në ditë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Solgar

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

30

NutrientëtMesatarja për tab.%DDR
Probiotic Blend: Lactobacillus paracasei 8700: 2, Lactobacillus plantarum HEAL91 billion-
Vitamin A (as retinyl acetate)120 mcg / 400 IU15
Vitamin D3 (as cholecalciferol) 0.75 mcg / 30 IU15
Vitamin B12 (as methylcobalamin)0.38 mcg15
mg -miligram
DDR -Doza Ditore Referencë
Lista e përbërësve
Potato starch, hydroxypropylmethyl cellulose, gellan gum, vegetable magnesium stearate, silicon dioxide.
0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Solgar – Ultibio Immune”

LART