- 10%

Solgar – Solgar Glucosamine MSM Complex

3,900 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Solgar – Solgar Glucosamine MSM Complex 

Nyjet përbëhen nga muskujt, tendinat, ligamentet dhe kërcet të cilat duhet të mbahen të ushqyera dhe të shëndetshme. Nyjet dhe kërcet e shëndetshëm janë ato që na ndihmojnë të vazhdojmë të lëvizim më lehtë. Formulimi i avancuar dhe pa butak i Solgar ofron materialet kryesore të para për mbështetjen e kërcit, përfshirë glukozaminën dhe MSM.

Glukozamina është natyrshëm e pranishme në kocka dhe kërc dhe konsiderohet si një bllok ndërtimi për to. Kombinuar me MSM, Glucosamine MSM Complex ofron këto përbërës në një formulë pa butak.

 • Bllok ndërtimi për nyjet
 • Me përbërës kryesorë; glukozaminën dhe MSM

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohen dy tableta në ditë për të mbajtur nyjet dhe kërcet tuaja të ushqyera.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Solgar

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

60

Glucosamine HCI (Providing Glucosamine, MSM (methylsulfonylmethane)), Bulking Agents: (microcrystalline
cellulose, maltodextrin, hydroxypropylmethyl cellulose), Vitamin C (as calcium-L-Ascorbate), Cross linked Cellulose Gum, Willow Bark (Salix spp.), Powdered Extract (5:1) (equivalent to 500 mg of willow), Anti-caking Agents: (silicon dioxide, vegetable magnesium stearate), Glazing Agents: (hydroxypropylmethyl cellulose, vegetable glycerin (from palm kernel oil and coconut oil)), Ginger (Zingiber officinale), Root Powdered Extract (4:1) (equivalent to 432 mg of ginger root), Manganese (as bisglycinate )

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Solgar – Solgar Glucosamine MSM Complex”

LART