- 15%

Solgar – Prenatal Nutrients

Original price was: 2,300 Lekë.Current price is: 1,955 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Solgar – Prenatal Nutrients

Solgar® Prenatal Nutrients është një formulë që siguron vlera ditore 100% të shumicës së vitaminave dhe mineraleve thelbësore për gratë shtatzëna dhe gjatë procesit të prodhimit të qumështit të gjirit. Kërkesat ushqyese ndryshojnë ndjeshëm gjatë kësaj kohe, dhe vetëm dieta nuk është gjithmonë e mjaftueshme për të përmbushur nivelet e nevojshme. Kjo shtojcë siguron një kombinim të ekuilibruar të lëndëve ushqyese si Kalciumi, Hekuri, Acidi Folik dhe antioksidantët dhe Beta-Karoteni, Vitaminat C dhe E. Gratë shtatzëna kanë kërkesë të lartë për hekur. Folati i duhur në dieta të shëndetshme mund të zvogëlojë rrezikun e një gruaje për të pasur një fëmijë me defekt të trurit ose palcës kurrizore.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohen katër (4) tableta çdo ditë, mundësisht me një vakt ose siç udhëzohet nga një mjeku.

Firma

Solgar

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

60

Microcrystalline Cellulose, Vegetable Cellulose, Vegetable Stearic Acid, Purple Carrot (color), Vegetable Glycerin, Silica, Vegetable Magnesium Stearate, Titanium Dioxide (color). Contains soy ingredients.

Free of
Gluten, Wheat, Yeast, Sugar, Artificial Flavors, Artificial Preservatives, Artificial Colors

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Solgar – Prenatal Nutrients”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART