- 15%

Solgar – L-Methionine 500mg

2,677.50 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

L-Methionine është një aminoacid thelbësor i cili vepron si një promotor antioksidant. Trupi jonë është në gjendje të konvertojë metioninëncisteinë e cila vepron si prekursor i antioksidantit detoksifikues L-Glutathione. Metionina e cila është gjithashtu lipotropik, ndihmon në metabolizmin e yndyrnave.  Kjo formulë ofron formën e lirë të L-Metioninës e cila siguron një përthithje dhe asimilim më të mirë.

 • E përshtatshme për vegjetarianë.
 • Pa gluten, pa ngjyrues ose ëmbëlsues artificialë, pa konservantë.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni nje kapsule dy here ne dite ne mes te ushqimit.

Kujdes: Nëse jeni shtatzanë, ushqeni me gji ose merrni medikamente, konsultohuni me mjekun ose farmacistin tuaj para se ta merrni këte produkt. Mbajeni larg fëmijëve.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Solgar

Forma

Kapsula

Sasia

90

Supplement Facts

Serving Size: 1 Vegetable Capsule
Amount Per Serving
L-Methionine (Free Form) 500 mg**
**Daily Value not established

Other Ingredients: Vegetable Cellulose, Silica, Vegetable Magnesium Stearate.

Free Of: Gluten, Wheat, Dairy, Soy, Yeast, Sugar, Sodium, Artificial Flavor, Sweetener, Preservatives and Color.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Solgar – L-Methionine 500mg”

LART