- 15%

Solgar – L-Methionine 500mg

Original price was: 3,150 Lekë.Current price is: 2,677.50 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

L-Methionine është një aminoacid thelbësor i cili vepron si një promotor antioksidant. Trupi jonë është në gjendje të konvertojë metioninëncisteinë e cila vepron si prekursor i antioksidantit detoksifikues L-Glutathione. Metionina e cila është gjithashtu lipotropik, ndihmon në metabolizmin e yndyrnave.  Kjo formulë ofron formën e lirë të L-Metioninës e cila siguron një përthithje dhe asimilim më të mirë.

 • E përshtatshme për vegjetarianë.
 • Pa gluten, pa ngjyrues ose ëmbëlsues artificialë, pa konservantë.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni nje kapsule dy here ne dite ne mes te ushqimit.

Kujdes: Nëse jeni shtatzanë, ushqeni me gji ose merrni medikamente, konsultohuni me mjekun ose farmacistin tuaj para se ta merrni këte produkt. Mbajeni larg fëmijëve.

Firma

Solgar

Forma

Kapsula

Sasia

90

Supplement Facts

Serving Size: 1 Vegetable Capsule
Amount Per Serving
L-Methionine (Free Form) 500 mg**
**Daily Value not established

Other Ingredients: Vegetable Cellulose, Silica, Vegetable Magnesium Stearate.

Free Of: Gluten, Wheat, Dairy, Soy, Yeast, Sugar, Sodium, Artificial Flavor, Sweetener, Preservatives and Color.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Solgar – L-Methionine 500mg”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART