Solgar – Kangavites tableta të përtypshme (2 vjeç+)

2,230 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Solgar – Kangavites Chewable Tablets

Kangavites Chewable Tablets përmbush nevojat specifike të fëmijëve nga 2 vjeç e lart.

Në veçanti, formula përmban 14 vitamina, 11 minerale dhe elementë gjurmë dhe është i pasuruar me lecitinë, pluhur karrote, speca, luleshtrydhe, mollë, brokoli, kajsi, bioflavonoide citrale, karotinoide dhe fruta të trëndafilit të egër.

Formula është hartuar sipas njohurive dhe të dhënave më të fundit shkencore dhe është krijuar duke marrë parasysh nevojat e fëmijëve që synojnë forcimin e shëndetit të mirë dhe në vitet e mëvonshme.

Ai siguron lëndët ushqyese të kërkuara në sasitë e duhura duke dhënë efekte pozitive në zhvillimin e fëmijëve. Ndihmon në mirëmbajtjen e shëndetit.

 • Multivitamina për fëmijë
 • Me vitamina, minerale, elementë gjurmë
 • Tableta të përtypshme
 • Me shije fruta pylli
 • Pa gluten dhe laktozë
 • I përshtatshëm për vegjetarianët dhe veganët

Udhëzime mbi përdorimin

Fëmijët 2 dhe 3 vjeç: Si një shtesë dietike për fëmijët, rekomandohet një (1) tabletë e përtypshme çdo ditë.

Të rriturit dhe fëmijët 4 vjeç e lart: Si shtesë dietike për të rritur dhe fëmijë, rekomandohen dy (2) tableta të përtypshme çdo ditë.

Firma

Solgar

Mosha

2+, Fëmijë

Forma

Tableta të përtypshme

Sasia

60

Sucrose, Fructose, Mannitol, Microcrystalline, Cellulose, Natural Flavors, Grape Skin Extract (color), Xylitol, Carrageenan, Citric Acid, Malic Acid, Vegetable Cellulose, Xanthan Gum, Silica, Vegetable Magnesium Stearate, Vegetable Stearic Acid. Contains soy.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Solgar – Kangavites tableta të përtypshme (2 vjeç+)”

LART

×