- 15%

Solgar – Fish Oil Concentrate

2,331.55 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Solgar – Fish Oil Concentrate

Yndyrnat e mira, ose acidet yndyrore Omega-3 siç njihen, janë acide yndyrore thelbësore. Ato quhen thelbësore pasi trupi nuk është në gjendje t’i prodhojë vetë ato. Koncentrati i Vajit të Peshkut përbëhet nga llojet më të rëndësishme të Omega 3 EPA (Acid Eikosapentaenoic) dhe DHA (Acid Docosahexaenoic). Këto zakonisht gjenden tek peshqit si sardelet, skumbri dhe salmoni. Si EPA ashtu edhe DHA kontribuojnë në funksionimin normal të zemrës. Ky produkt ka një ekuilibër ideal të aktivëve të Omega 3 dhe distilohet molekularisht për të hequr merkurin, duke ju dhënë mbështetje optimale për mirëqenien e përditshme.

DHA dhe EPA kontribuojnë në:

 • Nivelet normale të triglicerideve
 • Funksioni normal të trurit
 • Funksionin normal të zemrës

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohen 2 kapsula në ditë.

Firma

Solgar

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

60

Eicosapentaenoic Acid (EPA), Docosahexaenoic Acid (DHA), Softgel Capsule Shell: (gelatin (from bovine), vegetable glycerin (from palm kernel oil and coconut oil)), Antioxidant: natural mixed tocopherols (vitamin E).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Solgar – Fish Oil Concentrate”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART