- 15%

Solgar – Beta 1,3 Glucans

2,902.75 Lekë

Shtesë ushqimore që mbështet sistemin imunitar.

In stock

Përshkrimi i Produktit

Tabletat Solgar Beta 1, 3 Glucans janë sheqerna që rrjedhin natyrshëm nga një material i përqendruar në murin e qelizave të majave. Ky produkt shpesh merret nga persona me kolesterol të lartë ose diabet ose thjesht ftohje të zakonshme. Forcon sistemin imunitar, veçanërisht për personat me lodhje kronike ose stres. Ky produkt aktivizon funksionin imunitar duke stimuluar  granulocitet, monocitet dhe makrofagët.

Ky produkt është një nga produktet ndihmëse imune të cilësisë premium të Solgar. Beta Glukan të Solgar janë pa gluten, grurë, bulmet, sheqer, kripë, sojë, maja, niseshte, ëmbëlsues, konservant artificiale dhe ngjyrues. Është gjithashtu i përshtatshëm për veganë dhe vegjetarianë.

Udhëzime mbi përdorimin

Këshillohet të merret 1-3 tableta në ditë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Solgar

Mosha

14+

Forma

Tableta

Sasia

60

Beta Glucans (as Beta 1-3 and Beta 1-6 Glucans) (from yeast cell wall concentrate), Bulking Agent: microcrystalline cellulose, Anti-caking Agents: (vegetable stearic acid, silicon dioxide, vegetable magnesium stearate), Cross-Linked Cellulose Gum, Glazing Agents: (hydroxypropylmethyl cellulose, vegetable glycerin (from palm kernel oil and coconut oil)).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Solgar – Beta 1,3 Glucans”

LART