SO.SE.PHARM – Floragyn Ovula

1,700 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Floragyn ovula indikohen në trajtimin për rivendosjen e pH fiziologjik të mukozës vaginale.

Është një trajtim i kompletuar dhe efikas me bazë Laktobacile dhe acid laktik. Kontrollon dhe mban ekuilibrin natyral të florës vaginale, ristabilizon pH fiziologjik (4,5) dhe ushtron një veprim zbutës falë prezencës së një ekstrakti alge deti (Laminaria Ochroleuca).

Floragyn ovula nuk zëvendëson trajtimin mjekësor por është një produkt plotësues.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikohet një ovulë në darkë, thellë në vaginë, në pozicion shtrirë.

Firma

So.Se.PHARM

Mosha

Të gjithë

Forma

Ovula

Sasia

6 copë

glycerides hemi – synthetiques / lecithin, wheat germglycerides, glycine, caprylic / capric triglyceridelaminaria ochroleuca, lactobacilli mix: (bulgaricus, biphidus, acidophilus, thermophilus, casei, plantarum), methylparaben, ascorbic acid, lactic acid, parfum.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “SO.SE.PHARM – Floragyn Ovula”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART