Skintest & Skalptest

(6 përshtypje mbi produktin)

 • Skin-test dhe Skalp-test me Dr. Ina Sotiri.
 • Konsultë dermatologjike me Dr. Monika Fida
 • Vetëm në datën 12 dhjetor
 • Numër i limituar vizitash

Zbritje dhe dhurata eksluzive pranë farmacisë.

Zgjidh një nga alternativat Skin-test & Skalp-test ose Konstultë Dermatologjike.

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , ,

Përshkrimi i Produktit

Ku mund të na gjeni?

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
6 përshtypje për Skintest & Skalptest
 • sabina n.

  Shume e kenaqur me sherbimin e farmacity!

 • .

  Keni produktet me te mira,dhe me kosto te arsyeshme.

 • .

  Përshëndetje,
  Ju lutem një rezervim për lëkurën me doktoreshn.

 • .

  Nice

 • .

  E kenaqur

 • .

  Sherbimi shume i mire!

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART