Skintech – Melablock HSP SPF 50+

(1 përshtypje mbi produktin)

3,800 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Skintech – Melablock HSP SPF 50+

Melablock HSP® 50+ ofron një mbrojtje nga dielli 4 në 1 (filtra mbrojtës fizikë / kimikë + mbrojtje nga eritema + antioksidant + aktivizim i HSP).

Aktivizimi i sintezës natyrore të Heat Shock Proteins (HSP) mbron lëkurën kundër shkatërrimit të proteinave dhe lizës së qelizave termike të cilat ndodhin, për shembull pas një rritje të temperaturës prej vetëm disa gradë. Shërben si bllok dielli me dioksid titani të mikronizuar i kombinuar me një përzierje filtrash kimikë të qëndrueshëm të diellit.

Mbrojtje ditore e krijuar posaçërisht për përdorim pas peelings, lazerit, dritës impulsive ose trajtimit demabrasion.

Efekt i fortë antioksidant dhe mbrojtje nga eritema.

Udhëzime mbi përdorimin

Riaplikoni kremin çdo 3 orë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Skin Tech

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

SPF

50+

Water (aqua), C12-15 Alkyl Benzoate, Titanium Dioxide and Alumina and Simethicone, Octocrylene, Octyl Methoxycinnamate, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Glycerin, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Triethanolamine, Isohexadecane, Silanetriol Trehalose Ether, Besswax, Dimethicone, Hydrogenated Castor Oil, Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol and Methylparaben and Propylparaben and 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Fragrance (parfum), Decarboxy Carnosine Chlorhydrate, Bisabolol

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Skintech – Melablock HSP SPF 50+
 • .

  Eshte shume i mire,mbrojtje perfekte.E rekomandoj !

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART