- 20%

Skincode – Essentials Trajtim parandalues i rrudhave për zonën rreth syve

3,440 Lekë

(Essential – Firming Eye Zone Gel)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Për të gjithë tipet e lëkurës
Trajtim parandalues i rrudhave për zonën rreth syve(dite dhe nate).

Veprimet

 • Restauron & ruan lëkurën
 • Stimulon rigjenerimin qelizor
 • Mbështet mekanizmin mbrojtës të lëkurës
 • Mbron lëkurën nga radikalet e lira
 • Mbron, forcon & mbështet lëkurën
 • Zbeh pamjen e vijave të holla & rrudhave
 • Restauron balancën e hidratimit

Rezultatet

 • Rikthen lëkurës shëndet
 • Rezultate të menjëhershme por & afat-gjata
 • Lëkura rreth syve ndihet e liftuar & rrezatuese
 • Vijat e holla mbushen
 • Veti super hidratuese

Aplikimi

 • Apliko në mëngjes & në darkë mbi lëkurën rreth syve (kocka orbitale)
 • Butësisht apliko me veprime rrahëse të lehta
 • Ruaj në frigorifer —> Për efekt më të madh ftohës

Përbërës aktiv

CM-Glucan

 • Riparon – Rigjeneron – Ruan lëkurën
 • Veti qetësuese & shëruese

Pro Vitamin B5

 • Anti-lnflamator
 • Hidratues

Ekstrakt Lajthie

 •  Anti-inflamator
 • Shërues
 • Rigjenerues
 • Zbutës

Hilauronat Sodiumi

 • Super Hidratues
 • Mund të mbajë 1000 herë peshën e saj në ujë

Veprim Osmotik

 • Efekt qetësues
 • Hidraton thellësisht

Shënim : Ekstrakti Lajthisë mund të japi efekt pickues në momentin e aplikimit
Nuk përmban: Konservues artificial – Aromatizues – Ngjyrues – Derivate shtazore – Testuar dermatologjikisht & oftamologjikisht

Firma

Skincode

Linja

Essentials

Mosha

20+

Forma

Tubet

Sasia

20ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Skincode – Essentials Trajtim parandalues i rrudhave për zonën rreth syve”

LART