- 20%

Skincode – Essentials Tonik i lehtë forcues

(6 përshtypje mbi produktin)

2,200 Lekë

(Essentials – Fortifying toning lotion)

Përshkrimi i Produktit

Për të gjithë tipet e lëkurës 
Toner i lehtë forcues (dite dhe nate).

Veprimet

 • Butësisht pastron dhe balancon lëkurën
 • Pastron mbetjet e make-up dhe papastërtitë e tjera
 • Eksfolim i lehte i lëkurës për ta përgatitur atë për produkte të tjera

Rezultatet

 • Lëkura mbetet e bute & e pastër
 • Lë ndjesi mirëqëme & freskie
 • Përmirëson tonin, sipërfaqen & qartësinë e lëkurës
 • Serum & hidratuesi penetron më lehtë në lëkurë

Aplikimi

 • Aplikohet në mëngjes & në darkë
 • Pas pastrimit, hidh një sasi në pambuk & vepro mbi lëkurë me të
 • Apliko më pas produktin e përshtatshëm Skincode
 • Mos e fshij pjesën që mbetet në lëkurë, iejo që ajo të thithet

Përbërës Aktiv

CM-Glucan

 • Riparon – Rigjeneron – Ruan lëkurën
 • Veti qetësuese & shëruese

Acid Laktik

 •  Eksfoliues
 • Hidratues
 • Zbutës

Gjalp Shea

 • Qetësues
 • Bollshëm

Hilauronat Sodium

 • Super hidratues
 • Mund të mbajë ujë në sasi 1000 herë sa pesha e sajë

Pa përmbajtje: ruajtes artificial – aromë – ngjyrues – derivate shtazore. Testuar dermatologjikisht & oftamologjikisht

0/5 (0 Reviews)
Firma

Skincode

Linja

Essentials

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
6 përshtypje për Skincode – Essentials Tonik i lehtë forcues
 • Klaudia Q.

  Nuk ka Tonik me te mire ? E perdor prej shume kohesh dhe eshte fantastik.

 • Armira S. (blerës i verifikuar)

  ka kohe qe e perdor dhe ndjehem sh mire ?

 • Armira S. (blerës i verifikuar)

  eshte nje produkt qe te jep rezultate te shkelqyera ☺

 • . (blerës i verifikuar)

  ?

 • Silva L. (blerës i verifikuar)

  Super

 • Denisa G.

  E perdor prej pak kohes por rezultatet shihen. E dua

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART