- 20%

Skincode – Exclusive Toner hidratues dhe rivitalizues

(1 përshtypje mbi produktin)

2,544 Lekë

(Exclusive – Cellular revitalizing Toner)

Përshkrimi i Produktit

Për lëkurë normale – të thatë
Toner hidratues & rivitalizues

Veprimet

 • Heq papastërtitë e mbetura
 • Qetëson & balancon lëkurën
 • Përgatit lëkurën për produktet e tjera

Rezultatet

 • Lë pas një ndjesi freskie & vitaliteti
 • Hidratues & serumi do të penetrojë më shpejt

Aplikimi

 • Apliko në mëngjes & në darkë pas pastrimit
 • Njom një top pambuku me toner
 • Butësisht fshij fytyrën & qafën
 • Menjano kontakt me lëkruën rreth syve
 • Ndiq më pas me sérum & hidratues të Skincode

Përbërës aktiv

Kompleksi ACR G2

 • Përforcon elasticitetin e lëkurës
 • Stimulon prodhimin e kolagjenit
 • Përmirëson komunikimin qelizor
 • Përmirëson tonifikimin & fortësinë e lëkurës

Ekstrakt Lulemisri

 • Qetësues – Zbutës

 Pro Vitamin B5

 • Anti-lnflamator – Hidratues

Pa Paraben – Pa Alergen – Pa Aromatizues – Me ACR G2 – Dermatologjikisht i Testuar.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Skincode

Linja

Exclusive

Mosha

20+

Lloji i lëkurës

E thatë, Normale

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Aqua (Water), Butylene Glycol, Glycerin, Panthenol, Centaurea Cyanus Flower Extract, Lecithin, Palmitoyl, Dipeptide-5 Diaminobutyroyl Hydroxythreonine, Palmitoyl Dipeptide-5 Diaminohydroxybutyrate, Soy Isoflavones, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, PPG-26-Buteth, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Benzophenone-4, Parfum (Fragrance), Benzalkonium Chloride, Alcohol, Chlorhexidine Digluconate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Polysorbate 80, CI17200 (Red 33), CI42090 (Blue 1).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Skincode – Exclusive Toner hidratues dhe rivitalizues
 • Juri G. (blerës i verifikuar)

  E rekomandoj

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART