- 20%

Skincode – SOS Oil Control Mattifying Lotion

(2 përshtypje mbi produktin)

3,744 Lekë 4,680 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Ky locion matifikues është një hidratues ditor shumë i lehtë dhe me veprim të shumëfishtë. Ndihmon që të balancojë prodhimin e yndyrës dhe pakëson daljen e akneve duke promovuar lëkurë të pastër, të shëndetshme dhe të matifikuar. Rezultati është heqja e yndyrës së tepërt për një lëkure pa shkëlqim dhe të qetë.

Formulimi: Pa ruajtës artificial, aromatizues, ngjyrues ose derivate shtazore. Dermatologjikisht i testuar

Përbërësit Aktiv: CM-Glucan , Aktiv Rafinues i Poreve, Esktrakt Hithre, Agjent Matifikues (Nylon 12), Vitamin C & E

Aplikimi: Pas aplikimit të serumit balancues, masazho me veprime rrethore mbi fytyrë dhe qafë. Shmang kontaktin me konturin delikat rreth syve.

Firma

Skincode

Linja

Essentials

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  67%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Skincode – SOS Oil Control Mattifying Lotion
 • Avatar

  Deni D.


  Shume i mire per lekurat e yndyrshme sidomos tani ne vere plus si baze makeupi, nuk e lejon fondatinen te japi ate pamjen e yndyrshme apo shkelqim te ekzagjeruar qe duket me shume si djerse sesa natural glow.

 • Avatar

  Kimberli F.


  Pershtatet shume mire per lekurat e yndyrshme. Nuk ndjen aspak ndjenjes e yndyres ne fytyre.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART

×