- 20%

Skincode – SOS Oil Serum balancues për lëkura të yndyrshme

(2 përshtypje mbi produktin)

3,824 Lekë

(Essentials – SOS Oil Control Balancing Serum)

Përshkrimi i Produktit

Për lëkurë të shndritshme – të yndyrshme – të kombinuar 
Fluid matifikues – produkt për në cantë (dite dhe nate).

Veprimet

 • Matifikon menjëhere lëkuren e shndritshme
 • Parandalon formimin e akneve
 • Rregullon prodhimin e yndyrës

Rezultatet

 • Lëkura duket e pastër & e butë
 • Pamje e matifikuar
 • Ndihmon make-up të qëndrojë më gjatë
 • Nuk përmban pudër – Ideale për lëkurën problematike
 • Ekstrakte botanike ndihmojnë në normalizimin e yndyrës

Aplikimi

 • Sa herë të jetë e nevojshme – mëngjes, darkë & gjate ditës
 • Apliko xhelin e bardhe deri sa te mos duket
 • Apliko me prekje të lehta mbi pjesën e yndyrshme
 • Mund të përdoret poshtë ose mbi make-up
 • Mënjano kontakt me sytë

Perberesit Aktiv

CM-Glucan

 • Riparon – Rigjeneron – Ruan lëkurën
 • Veti qetësuese & shëruese

Ekstrakt Hithre

 •  Regjës – Antibakterial

Ekstrakt Rozmarine

 • Zvogëlon poret
 • Rregullon yndyrën

Nylon 12

 • Thith yndyrën e tepërt
 • Vepron si sfungjer

Vitaminë C

 • Antioksidues
 • Zbardhues lëkure
 • Përforcues kolagjeni

 Vitaminë E

 • Antioksidues
 • Hidratues
 • Tonifikues

Veprim Osmotik

 •  Efekt qetësues – Hidraton thellësisht

Nuk përmban: Konservues artificial – Aromatizues – Ngjyrues – Derivate shtazore – Testuar dermatologjikisht

0/5 (0 Reviews)
Firma

Skincode

Linja

Essentials

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

30ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  67%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Skincode – SOS Oil Serum balancues për lëkura të yndyrshme
 • Kimberli F.

 • Kimberli F.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART