- 20%

Skincode – Restoration Duo Kit

7,160 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Terapi anti-rrudhë për një lëkurë perfekte që ndriçon.

Seti përmban Exclusive Krem hidratues kundër rrudhave dhe dhuratën tuaj falas Cellular Overnight Restoration Oil.

Kremi hidratues kunder rrudhave: Ky krem jashtëzakonisht ushqyes dhe hidratues është i pasur me Dermaxyl, që ndihmon në stimulimin e sintezës së kolagjenit në shtresat e thella të lëkurës dhe ofron një hidratim intensiv.

Cellular Overnight Restoration Oil: Rivendos bukurinë dhe ndriçimin në lëkurë ndërkohë që flini. Duke u përthithur menjëherë, kjo përzierje e fuqishme e vajrave të pasur me omega rivendos në lëkurë butësinë dhe ndriçimin. Përmban krunde orizi dhe vaj Tamanu, i pasur me Omega 3, ndihmon në ushqyerjen dhe rigjenerimin duke përmirësuar elasticitetin.

Përbërësit:

Kremi hidratues kundër rrudhave: ACR Complex G2, DermaxylTM, Vitaminë C & E, St. John’s Wort, Gjalpë Shea.

Cellular Overnight Restoration Oil: Vaj të krundeve të orizit, Vaj organik Tamanu, Vaj organik Jojoba, Vaj i Bajameve të ëmbla, Vaj organik i Aguliçes së Natës.

Formulë pa paraben dhe parfum pa alergen. E testuar dermtologjikisht.

Udhëzime mbi përdorimin

Kremi hidratues kundër rrudhave: Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë, në fytyrë dhe qafë të pastër pas përdorimit të një serumi Skincode.

Cellular Overnight Restoration Oil: Aplikojeni çdo darkë në lëkurë të pastër.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Skincode

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Skincode – Restoration Duo Kit”

LART