- 20%

Skincode – Essentials Solucion pastrues për fytyrën dhe sytë

2,200 Lekë

(Essentials – Micellar Water all-in-one Cleanser)

Përshkrimi i Produktit

Locion i butë all-in-one përmban pika të vogla apo ‘micela’ vaji të padukshme për syrin. Këto pika kapin papastërtitë & make-up, duke lënë lëkurën të pastër dhe të freskuar me vetëm një veprim.

Ideal për të pastruar fytyrën & sytë nga make up, për të ruajtur balancën dhe hidratimin e lëkurës, për t’i ofruar lëkurës komfort, pastërti dhe qetësi.

Veprimet

 • Butësisht pastron lëkurën & heq make-up
 • Pastrues per fytyren & syte i gjithi-ne-nje
 • Heq papastërtitë
 • Respekton balancën e hidratimit të lëkurës
 • Nuk ka nevoje per larje pas aplikimit

Rezultatet

 • Lëkura mbetet e pastër
 • Lë pas ndjesi butësie & komforti në lëkurë
 • Make-up tretet
 • Lëkura ndihet e freskët
 • Respekton balancën e hidratimit të lëkurës

Udhëzime mbi përdorimin

Në mëngjes dhe në darkë, njom një top pambuku me ujin micelar dhe butësisht fshij fytyrën dhe qafën. Për të pastruar zonën rreth syve, vendos pambuk të njomur mbi kapakët e syve për disa sekonda, butësisht fshije me veprim poshtë dhe drejt cepave të syve.

Nuk përmban: ruajtës artificialë, aromë, ngjyrues, derivate shtazore.

I testuar dermatologjikisht.

3/5 (1 Review)
Firma

Skincode

Linja

Essentials

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Sensitive, E thatë, Normale, Mikse

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Përbërësit Aktiv

CM-Glucan

Riparon – Rigjeneron – Ruan lëkurën
Veti qetësuese & shëruese

Ekstrakt Fare të Tamarindus Indica

– Mbron lëkuren nga humbja e hidratimit
– Aktivizon mekanizmin natyral mbrojtës
– Përmireson elasticitetin
– Zvogëlon rrudhat

Ekstrakt nga Gjethja e Aloe Barbadensis

– Qetësues – Hidratues – Purifikues

3/5 (1 Review)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Skincode – Essentials Solucion pastrues për fytyrën dhe sytë”

LART