- 20%

Skincode – Essentials Maskë pastruese për fytyrën

2,480 Lekë

(Essentials – Purifying Mask)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Për lëkurë të yndyrshme – të kombinuar – me akne 

Maskë fytyre e formuluar për të pastuar thellësisht lëkurën (dite dhe nate)

Veprimet

 •  Për të rifreskuar & pastruar thellësisht
 •  Për të thithur yndyrën e tepërt
 •  Për të zvogëluar papastërtitë në lëkurë
 •  Përbërës botanik veprojnë ndaj bakterieve
 •  Për të qetësuar & pastuar lëkurën me tendencë aknesh

Rezultatet

 • Lë pas një lëkurë të pastër, të butë & të freskët
 • Pamja e lëkurës duket e shëndetshme
 • Aknet & irritimet qetësohen

Aplikimi

 • Përdoret aq herë sa të jetë e nevojshme pas pastrimit të fytyrës
 •  Apliko një shtresë të dukshme të produktit mbi fytyrë & qafë
 • Mos apliko rreth syve
 • Produktin leje mbi lëkurë për 10-15 minuta
 • Pastroje më pas me ujë të vakët
 • Ndiq më pas me Gentle Balancing Toner
 • Mund të përdoret si trajtim në zonë të vecantë

Përbërës Aktiv

CM-Glucan

 • Riparon – Rigjeneron – Ruan lëkurën
 • Veti qetësuese & shëruese

Cinchona

 • Zhbllokues – Regjës ProVitamin B5
 • Anti-lnflamator – Hidratues

Kaolin

 • Pastron thellësisht
 • Thith yndyrën e tepërt

Alga Laminaria Saccarina

 • Rregullon prodhimin e yndyrës
 • Shërues – Antibakterial Veprim Osmotik
 • Efekt qetësues – Hidraton thellësisht

Pa përmbajtje: ruajtes artificial – aromë – ngjyrues – derivate shtazore. Testuar dermatologjikisht & oftamologjikisht

Firma

Skincode

Linja

Essentials

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Skincode – Essentials Maskë pastruese për fytyrën”

LART