- 20%

Skincode – Essentials Locion pastrues për lëkurë të thata

1,880 Lekë

(Essentials – Gentle Cleansing Lotion)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Për lëkurë normale – të thatë
Locion-qumësht i butë pastrues (dite dhe nate).

 • Butësisht pastron lëkurën & heq make-up
 • Heq papastërtitë
 • Respekton balancën e hidratimit të lëkurës

Rezultatet

 • Lëkura mbetet e pastër
 • Make-up tretet
 • Lë pas butësi & ndjesi komforti në lëkurë

Aplikimi

 • Apliko në mëngjes & në darkë
 • Butësisht masazho mbi lëkurë me veprime rrethore
 • Pastro lëkurën me ujë të vakët
 • Më pas apliko Gentle Balancing Toner
 • Mund të përdoret mbi sy për të hequr make-up
 • Nuk është i formuluar për të pastruar rimelin

Përbërës aktiv

CM-Glucan

 • Riparon – Rigjeneron – Ruan lëkurën
 • Veti qetësuese & shëruese

Vaj Soje

 • Veti hidratuese & ristrukturuese
 • Ndjesi lubrifikuese
 • Vepron si një lëkurë e dytë

Vitamin E

 • Antioxidant
 • Zbut
 • Tonifikon indet

Veprim Osmotik

 • Efekt qetësues
 • Hidraton thellësisht

Nuk përmban: Konservues artificial – Aromatizues – Ngjyrues – Derivate shtazore – Testuar dermatologjikisht & oftamologjikisht

Firma

Skincode

Linja

Essentials

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Skincode – Essentials Locion pastrues për lëkurë të thata”

LART