- 20%

Skincode – Essentials Krem për zbutjen e imperfeksioneve

3,080 Lekë

(Essential – Advanced Skin Perfector)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Për lëkure normale
Një krem-gel i lehtë për të zbutur imperfeksionet (dite)

Veprimet

 • Për të rigjeneruar & ushqyer
 • Zbut pamjen e rrudhave & vijave të holla
 • Matifikon siperfaqen e lëkurës
 • Zvogelon pamjen e poreve
 • Përgatit lëkurën për aplikim të make-up
 • Përforcon rrezatimin e lëkurës

Rezultatet

 • Jep lëkurës rrezatim të shëndetshëm
 • Krijon siperfaqe të përkryer
 • Lëkurë e zbutur me ton & siperfaqe të njëtrajtshme
 • Make-up që aplikohet sipër qëndron uniform dhe më gjatë
 • Ndihmon në zbehjen e shenjave të plakjes

Aplikimi

 • Cdo mengjes, pas hidratimit
 • Apliko mbi të gjithë fytyrën
 • Mënjano pjesën delikate rreth syve
 • Lejo absorbimin perpara aplikimit të make-up

Përberes Aktiv

CM-Glucan

 • Riparon – Rigjeneron – Ruan lëkurën
 • Veti qetësuese & zbutëse

Hilauronat Sodiumi

 • Hidratues – Shrese-formues
 • Mbushës – Përmireson Elasticitetin

Acid Laktik

 • Eksfoliues
 • Hidratues
 • Zbutës

 Vitamin C

 • Antioksidant
 • Zbardh lëkuren
 • Përforcues kolagjeni

Mbushës Rrudhe Natyral & Hidratues

 • Tërheq ujin
 • Hidratues i fortë

Niseshte Orizi

 • Vepron si lekurë e dytë

 

Nuk përmban: Konservues artificial – Aromatizues – Ngjyrues – Derivate shtazore – Testuar dermatologjikisht & oftamologjik

Firma

Skincode

Linja

Essentials

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

30ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Skincode – Essentials Krem për zbutjen e imperfeksioneve”

LART