- 20%

Skincode – Age Lab Krem dite rikthyes i kohës për fytyrën & qafën (SPF 15)

5,000 Lekë

(Essentials – Time Rewinding Day Cream face & neck SPF 15)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Pastrim i bute per fytyren & syte

Për të gjitha tipet e lëkurës

Veprimet

 • Butësisht pastron lëkurën & heq make-up
 • Pastrues per fytyren & syte i gjithi-ne-nje
 • Heq papastërtitë
 • Respekton balancën e hidratimit të lëkurës
 • Nuk ka nevoje per larje pas aplikimit

Rezultati

 • Lëkura mbetet e pastër
 • Make-up tretet
 • Lë pas butèsi & ndjesi komforti në lëkurë
 • Lëkura ndihet e freskët

Aplikimi

 • Apliko në mengjes & në darkë
 • Njom një top pambuku
 • Butësisht fshij fytyrën dhe qafën
 • Për të pastruar lëkuren rreth syve, njom top pambuku dhe lëre mbi sy për të tretur make-up-in
 • Apliko më pas produktin e përshtatshëm Skincode

Përbërësit Aktiv

CM-Glucan

 • Riparon – Rigjeneron – Ruan lëkurën
 • Veti qetësuese & shëruese

Ekstrakt Fare të Tamarindus Indica

 • Mbron lëkuren nga humbja e hidratimit
 • Aktivizon mekanizmin natyral mbrojtës
 • Përmireson elasticitetin
 • Zvogëlon rrudhat

Ekstrakt nga Gjethja e Aloe Barbadensis

 • Qetësues – Hidratues – Purifikues

Nuk përmban: Konservues artificial – Aromë – Ngjyrues – derivate shtazore – Testuar dermatologjikisht

Firma

Skincode

Linja

Age Lab, Essentials

Mosha

30+

Forma

Flakon

Sasia

50ml

SPF

15

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Skincode – Age Lab Krem dite rikthyes i kohës për fytyrën & qafën (SPF 15)”

LART