- 20%

Skincode – Hydro Repair Serum

4,400 Lekë

Një serum qetësues, thellësisht hidratues dhe forcues i lëkurës që riparon, rimbush dhe mbron lëkurën.

Përshkrimi i Produktit

Hydro Repair Serum

Një serum thellësisht hidratues që qetëson dhe ribalancon lëkurën e irrituar duke riparuar dhe parandaluar dëmtimin e lëkurës dhe plakjen urbane të shkaktuar nga stili i jetesës, stresi dhe agresorët mjedisorë.

Ky serum i fuqishëm përthithet menjëherë në lëkurë duke çliruar përfitimet përfundimtare të riparimit, rimbushjes dhe mbrojtjes, ndërsa siguron hidratim intensiv dhe afatgjatë që balancon, ruan dhe zgjat shëndetin e lëkurës nga thellësia.

Që në aplikimin e parë, formula e përqendruar rrit efektet e rutinës së kujdesit të lëkurës duke zbuluar një çehre më të lëmuar, më të shëndoshë dhe të rizgjuar. Duke zbuluar një lëkurë më të shëndetshme dhe më të bukur ditë pas dite.

Kjo formulë ultra qetësuese dhe forcuese kombinon:

 • CM-Glucan, përbërës i patentuar i linjës Essentials, në nivel të testuar, i dëshmuar se qetëson dhe shëron me vetitë e rritjes së barrierës së lëkurës.
 • Niacinamide (3%) për të përmirësuar strukturën e lëkurës dhe madje edhe tonin e lëkurës.
  Kompleksi hidratues intensiv siguron hidratim të menjëhershëm dhe afatgjatë.
 • Përmban: Acid Hialuronik, Fucogel, Pentavitin dhe Glicerinë
 • Vitaminat antioksidante A, C dhe E mbrojnë nga radikalet e lira dhe dëmtimet UV
 • Ekstrakt Aloe Vera për të qetësuar, hidratuar dhe rigjeneruar lëkurën.
 • Më shumë se 95% e përbërësve janë me origjinë të pastër, natyrale.
 • I testuar dermatologjikisht
 • 100% vegan dhe pa përbërës me origjinë shtazore
 • Pa: parabene, aroma, konservues dhe ngjyrues

Përfitimet: Serum i lehtë, thellësisht hidratues për të ndihmuar në balancimin, rivendosjen dhe forcimin e lëkurës.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme.

Ideal për:

 • Thatësi, dehidratim
 • Lëkurë e stresuar, në diskomfort
 • Shenjat e para të plakjes
 • Humbje e shkëlqimit dhe qëndrueshmërisë

Udhëzime mbi përdorimin

Në mëngjes dhe në mbrëmje aplikojeni në fytyrë dhe qafë të pastruar. Masazhojeni me një lëvizje rrethore të butë, lart derisa të përthithet plotësisht. Shmangni zonën delikate të syve.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Skincode

Mosha

20+

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

AQUA, GLYCERIN, PROPANEDIOL, NIACINAMIDE, PENTYLENE GLYCOL, DIGLYCERIN, POLYGLYCERYL-4 CAPRATE, SACCHARIDE ISOMERATE, GLYCERYL CAPRYLATE, CARBOMER, CAPRYLYL GLYCOL, XANTHAN GUM, DISODIUM EDTA, MALTODEXTRIN, SCLEROTIUM GUM, LECITHIN, PULLULAN, SODIUM CARBOXYMETHYL BETA-GLUCAN, SODIUM HYDROXIDE, PENTADECALACTONE, BIOSACCHARIDE GUM-1, SODIUM HYALURONATE, SILICA, CITRIC ACID, SODIUM CITRATE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, ASCORBYL TETRAISOPALMITATE TOCOPHERYL ACETATE, RETINYL PALMITATE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, TOCOPHEROL

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Skincode – Hydro Repair Serum”

LART