- 20%

Skincode – Fall in Love Essentials Kit

(1 përshtypje mbi produktin)

3,800 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Skincode – Fall in Love Essentials Kit

Kit i cili përmban gjithçka që ju nevojitet për të mbajtur lëkurën e shëndetshme dhe të bukur. E përkryer për të udhëtuar, për dhuratë dhe për të zbuluar produktet e firmës Skincode.

Fall in Love Essentials vjen me tre nga produktet më të shitura të markës Skincode në formate të përshtatshme udhëtimi. Ideuar për të gjitha llojet e lëkurës dhe niveleve të ndjeshmërisë. Dhurata perfekte për këdo.

Përfshin bestsellers e Skincode Essentials:

 • Balsam hidratues intensiv 24h për buzët 10 ml
 •  Xheli pastrues 75 ml
 • Hidratuesi 24h Cell Energizer Cream 30 ml
0/5 (0 Reviews)
Firma

Skincode

Mosha

20+

Forma

Kuti

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Skincode – Fall in Love Essentials Kit
 • Xhesika B. (blerës i verifikuar)

  produktet e skincode jan “OMG” ????

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART