- 20%

Skincode – Exclusive Swiss Skincare Jewels Anti-Aging Collection

7,560 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Skincode – Exclusive Swiss Skincare Jewels Anti-Aging Collection

Koleksioni Swiss Skincare Jewels Anti-Aging përfshin produktet më të shitur ekskluzivë të Skincode

Lloji i lëkurës: Për lëkurë normale, të thatë dhe mikse

Përmban:

Cellular Anti-Aging Cream 50 ml

 • Mbron lëkurën nga agresorët e mjedisit, që përshpejtojnë procesin e plakjes
 • Kompenson funksionet e lëkurës që ngadalësohen me plakjen
 • Ristrukturon lëkurën për të mirëmbajtur fortësinë & elasticitetin
 • Minimizon rrathët e errët & borsat poshtë syve

Cellular Anti-Aging Sheet Mask 20 ml

Maskë që ju jep rezultate të menjëhershme të një trajtimi fytyre SPA. Përmban një eliksir potent me efekt botox, duke zbehur vijat e rrudhat, ndërkohë stimulon prodhimin e faktorëve të dobishëm për lëkurën duke e lënë atë të relaksuar dhe rrezatuese. Përmban kompleksin unik ACR, për rigjenerimin e qelizave dhe nxitjen e një lëkure rinore.

Cellular Hydro-Peel Serum-in-Essence 3 ml

Serum hidratues dhe perfeksionues i cili nuk ngjit dhe e lë lëkurën e hidratuar, të butë dhe të freskët. I pasur në përbërje me 5% Acid Laktik dhe një ‘peeling’ të lehtë tri-peptidesh për rigjenerimin e lëkurës. Formula inovative bën të mundur rivitalizimin e qelizave dhe ndihmon në përmirësimin e lëkurës së lodhur, jo të njëtrajtshme dhe me rrudha. Serumi është një kombinim i Ujit të Akullt të Zvicrës dhe një kompleksi hidratues te derivuar nga bimët për të ofruar butësi dhe lëkurë më të shndritshme. Përmban gjithashtu ACR Complex dhe Antioksidantë energjizues të lëkurës për një lëkurë më rinore dhe të shëndetshme.

Cellular Power Concentrate 3 ml

Ky trajtim intensiv rinues përmban 5-fishin e përqëndrimit të Kompleksit ekskluziv ACR G2 që ndodhet në produktet e kujdesit ditor të koleksionit Skincode Exclusive. Është një përforcues i fuqishëm i procesit të rigjenerimit qelizor i cili ngadalësohet me kalimin e viteve. Është ideal për një lëkurë të dehidratuar që tregon shenja të plakjes, pasi përmban një sërë përbërësish që hidratojnë, ushqejnë dhe mbrojnë nivelin e hidratimit duke lënë pas një lëkurë të rafinuar, rrezatuese dhe më rinore.

Cellular Overnight Restoration Oil 3 ml

Vaj rigjenerues i cili përmirëson lëkurën tuaj gjatë kohës që flini. Kjo përzierje e fuqishme e vajrave omega përthithet menjëherë dhe ndihmon në rritjen e elasticitetit dhe shkëlqimit të lëkurës. I pasur me Krunde Orizi, Vaj Tamanu dhe Omega3 ndihmon në rigjenerim ndërkohë që rrit elasticitetin.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Cellular Hydro-Peel Serum-in-Essence: Aplikoni disa pika çdo mëngjes dhe mbrëmje në një fytyrë dhe qafë të pastruar.
 • Cellular Power Concentrate: Aplikoni disa pika në një fytyrë dhe qafë të pastruar tërësisht në mëngjes dhe në mbrëmje pas Serum-in-Essence.
 • Cellular Anti-Aging Cream: Në mëngjes dhe në mbrëmje, aplikojeni butësisht në fytyrë, qafë dhe dekolte pas përdorimit të Serumit Cellular Hydro-Peel-in-Essence dhe Cellular Power Concentrate.
 • Cellular Overnight Restoration Oil: Aplikoni dy deri në tre pika çdo natë në një fytyrë dhe qafë të pastruar ose përzieni me kremin tuaj të natës. Masazhojeni butësisht në lëkurë.
 • Cellular Anti-Aging Sheet Mask: Vendoseni maskën mbi fytyrë në kontakt të drejtpërdrejtë me lëkurën. Hiqni  butësisht shtresen plastike dhe pozicionini maskën ne konturet e fytyres. Lëreni për 15 deri në 30 minuta dhe më pas hiqeni butësisht. Mos e shpëlani fytyrën. Masazhoni serumin e mbetur në lëkurë dhe përfundoni me një hidratues. Përdoreni një herë në javë ose kur është e nevojshme.
Firma

Skincode

Mosha

35+

Forma

Maskë, Flakon me pikatore, Vazo

Sasia

3ml, 20ml, 50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Skincode – Exclusive Swiss Skincare Jewels Anti-Aging Collection”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART