- 20%

Skincode – Exclusive Krem lifting, tonifikues për qafën dhe dekoltenë

6,760 Lekë

(Cellular Firming & Lifting Neck Cream)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Skincode Exclusive Cellular Firming & Lifting Neck Cream është formuluar specifikisht për zonën delikate të qafës dhe dekoltesë për të përmirësuar pamjen e rrudhave dhe të lëkurës. Përmban një peptid të fuqishëm biomimetrik që imiton enzimën kyçe përgjegjëse për të mbrojtur elasticitetin e lëkurës ndaj degradimit.

Ky krem-xhel i butë përhapet me lehtësi dhe lëkura është e hidratuar në thellësi, më e butë dhe e rinuar.
Pa paraben, parfum pa alergjenë. E testuar dermatologjikisht.

Përbërësit aktivë:
ACR Complex G2, Skin firming peptide, Shea butter, acid hialuronik, Vitamina A & E.

Aplikimi:
Aplikojeni çdo mëngjes dhe/ose darkë në qafë e dekolte. Masazhojeni butë në lëkurë, me drejtim për sipër derisa të përthithet plotësisht.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Skincode

Linja

Exclusive

Mosha

30+

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Skincode – Exclusive Krem lifting, tonifikues për qafën dhe dekoltenë”

LART