- 20%

Skincode – Exclusive Cellular Recharge Age-Renewing Mask

6,520 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Maskë që rikarikon lëkurën për rigjenerim dhe rrezatim. Dukshëm transformon lëkurën, për një pamje rrezatuese dhe perfekte. Kombinimi unik i mikro-copëzave të zinkut, bakrit dhe magnezit ndihmojnë në rikarikimin e lëkurës me energji, duke nxitur rigjenerimin, kthimin e rrezatimit dhe duke lënë lëkurën të shndritshme si kurrë më parë.

Ideal për

 • T’i dhënë energji e pamje rinore lëkurës
 • Të ushqyer lëkurën e thatë , me shenja plakje
 • Rigjenerimin e lëkurës
 • Zvogëlimin e shenjave të lodhjes

Rezultatet

 • Përmirëson rrezatimin e lëkurës
 • Zvogëlon shenjat e lodhjes
 • Lëkura mbetet me pamje më rinore

Përbërësit aktivë

 • Ekstrakt nga lëvorja e Albizia julbrissin – Zbeh shenjat e lodhjes
 • Gjalp shea – rigjenerues qelizor
 • Ameliox – Përmirëson rrezatimin e lëkurës
 • Vaj Jojoba – hidratues

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikohet një ose dy herë në javë, një shtresë e bollshme mbi fytyrë të pastër dhe shpërlaje me ujë të vakët pas 10-15 minutash.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Skincode

Linja

Exclusive

Mosha

25+

Lloji i lëkurës

Sensitive, E thatë, Normale

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Kompleks ACR, Ekstrakt nga lëvorja e Albizia julbrissin, Gjalp shea, Kompleks energjizues multi-mineral, Vaj fare nga Jojoba.

–Pa Paraben – Aromatizues pa-alergen – Kompleks ACR G2 – Testuar dermatologjikisht –Nuk testohen tek kafshët

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Skincode – Exclusive Cellular Recharge Age-Renewing Mask”

LART