- 20%

Skincode – Exclusive Cellular Perfect Skin Capsules

(3 përshtypje mbi produktin)

9,200 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Ky serum luksoz dhe i mëndafshtë është një përzierje e fortë anti-oksiduesish, që mbrojnë lëkurën nga radikalet e lira dhe përmirëson elasticitetin e lëkurës. Stimulon, rigjeneron dhe qetëson lëkurën. Kur aplikohet, lëkura do ndihet e butë, e mëndafshtë dhe do duket jashtëzakonisht rrezatuese.

Ideal për

 • Stimulimin dhe rigjenerimin e lëkurës
 • Përmirësimin e elasticitetit të lëkurës
 • Hidratim dhe zbutje të përkryer të lëkurës
 • Forcimin e rezistencës natyrale të lëkurës ndaj plakjes së parakohshme

Rezultatet

 • Menjëherë pas aplikimit lëkura duket e përkryer & e mëndafshtë
 • Krijon një barrier për të mbrojtur lëkurën & mirëmbajtur hidratimin
 • Anti-oksidues të fortë mbrojnë nga radikalet e lira
 • Hidratues & zbutës i përkryer për lëkurën
 • Make-up aplikohet lehtësisht & qëndron për më gjatë

Udhëzime mbi përdorimin

Në mëngjes dhe në darkë, apliko mbi fytyrë dhe qafë të pastër. Mund të përdoret veçmas ose të aplikohet hidratuesi Skincode dhe make-up (fondatina qëndron më gjatë). Shmang zonën rreth syve.

Firma

Skincode

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

14.9ml, 45

Lloji i lëkurës

Sensitive, E thatë, Normale, Mikse

Ekstrakt Polifenoli nga fara rrushit – Rregullon balancën e hidratimit
Acid hilauronik – Super hidratues
Ekstrakt rrënje Ginseng – Rivitalizues
Centella asiatica – Rikthen elasticitetin
Ekstrakt agulice- Shërues dhe tonifikues

Formulimi

–Pa Paraben
– Aromatizues pa-alergen
– Kompleks ACR G2
– Testuar dermatologjikisht
– Nuk testohen tek kafshët

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
3 përshtypje për Skincode – Exclusive Cellular Perfect Skin Capsules
 • Super produkt

 • Ndjesi velvet qe te le ne fund nuk krahasihet. Ne mengjese futura shkelqen

 • Nje nder produktet me te mira qe kam provuar ?

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART