- 20%

Skincode – Essentials krem hidratues për duart

1,456 Lekë

(Essentials 24h intensive moisturizing hand cream)

In stock

Përshkrimi i Produktit

Zhvilluar nga ekspertët e kujdesit për lëkurën, për t’i ofruar kujdes intensiv duarve. Ky krem ushqyes menjëherë përthithet nga lekura, për të ofruar hidratim afat-gjatë dhe komfort.

Ideal për

 • Te shpetuar duart nga thatesira, skuqja dhe acarimi
 • Te hidratuar dhe zbutur lekuren e duarve
 • Ta pasur me vete ne canten tuaj, kudo qe udhetoni!

Rezultati

 • Lekura hidratohet dhe forcohet
 • Lekura zbutet dhe mbrohet
 • Duar te zbutura dhe pa-yndyre

Udhëzime mbi përdorimin

Apliko mbi duar sa herë të nevoitet dhe masazho deri sa të përthithet.

Firma

Skincode

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Gjalpë Shea
– Ushqyes – rigjenerues – mbrojtës – restaurues
– Hidratim afatgjatë
Panthenol (Pro-vitaminë B5)
– Anti-inflamator – mbrojtës – hidratues
– Restauron hidratimin natyral të lëkurës
Kompleks Hidratues
– Hidratim i menjëhershëm dhe afatgjatë
– Forcon barrierën e lëkurës
– Mbron ndaj kushteve atmosferike stresuese për lëkurën

Veçoritë
Konservues artificial – aromë – ngjyrues – derivate shtazore – Testuar dermatologjikisht.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Skincode – Essentials krem hidratues për duart”

LART