- 20%

Skincode – Essentials Intensive lifting serum

(1 përshtypje mbi produktin)

3,440 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Ky serum i lehtë është i formuluar për të liftuar dhe ndricuar lëkurën e lodhur. Hidraton në thellësi për të rimbushur lëkurën, ndërkohë përbërës aktiv të tjerë rikthejnë qëndrueshmërinë lëkurës.

Formulimi: Pa ruajtës artificial, aromatizues, ngjyrues ose derivate shtazore. Dermatologjikisht i testuar

Përbërës : CM-Glucan | Vitamin A, C & E | Ekstrakt Aloe Vera | Acid Hilauronik

Përdorimi: Në mëngjes dhe në darkë, apliko mbi fytyrë dhe qafë të pastër. Shmang zonën rreth syve.
Apliko më pas hidratuesin tënd Skincode.

Firma

Skincode

Linja

Essentials

Mosha

25+

Forma

Flakon

Sasia

30ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Skincode – Essentials Intensive lifting serum
 • Fatbardha H.

  Se bashku me kremin hidratues 24h jane combo perfekte.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART