- 15%

Skincode – Essentials Balsam hidratues për buzë

935 Lekë 1,100 Lekë

(Essentials 24h intensive moisturizing lip balm)

In stock

Përshkrimi i Produktit

Zhvilluar nga ekspertët e kujdesit për lëkurën për t’i dhënë hidratim afat-gjatë buzëve. Ky balsam përveç se hidraton thellësisht, gjithashtu qetëson dhe jep komfort. Për buzë të lumtura, të shëndetshme dhe të buta.

Ideale për

 • Të hidratuar thellësisht buzët
 • Ofruar komfort & zbutje të buzëve
 • Ta pasur me vete në çantën tuaj, kudo që udhëtoni!

Rezultatet

 • Buzët mbeten të buta dhe të hidratuara
 • Shpëton nga thatësia buzët e frenisura
 • Ofron hidratim afatgjatë
 • Ushqen dhe mbron

Udhëzime mbi përdorimin

Apliko mbi buzë sa herë të nevoitet.

Firma

Skincode

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

10ml

Gjalp Shea
– Ushqyes – rigjenerues – mbrojtës – restaurues
– Hidratim afatgjatë
Panthenol (Pro-vitaminë B5)
– Anti-inflamator – mbrojtës – hidratues
– Restauron hidratimin natyral të lëkurës
Kompleks Hidratues
– Hidratim i menjëhershëm dhe afatgjatë
– Forcon barrierën e lëkurës
– Mbron ndaj kushteve atmosferike stresuese për lëkurën

Nuk përmban: ruajtës artificial – aromë – ngjyrues – derivate shtazore – Testuar dermatologjikisht.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Skincode – Essentials Balsam hidratues për buzë”

LART

×