- 15%

Skincode – Cellular Wrinkle Prohibiting Eye Serum

5,636 Lekë 6,630 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Skincode – Cellular Wrinkle Prohibiting Eye Serum

Serum i formuluar për të rigjallëruar lëkurën delikate rreth syve dhe për të zvogëluar rrathët e errët dhe enjtjen. Përbërësit e tij ofrojnë një rrezatim të menjëhershëm të lëkurës rreth syve.

Ideale për:

 • Të luftuar shenjat e plakjes
 • Zbehjen e rrudhave në konturin e syrit
 • Rrezatimin e lëkurës rreth syve
 • Qetësimin e enjtjes dhe minimizimin e rrathëve të zinj

Rezultatet:

 • Dukshëm zbeh pamjen e vijave të holla & rrudhave
 • Përmirëson menjëherë qëndrueshmërinë & tonin e lëkurës
 • Minimizon rrathët e errët & borsat poshtë syve
 • Sjell lëkurës rrezatim të menjëhershëm

Udhëzime mbi përdorimin:

Në mëngjes dhe në darkë, butesisht apliko rreth konturit të syve me gishta.

Firma

Skincode

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

15ml

Kompleksi ACR G2, Kafeinë, Acid hilauronik, Ekstrakt i pemës të Frashërit

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Skincode – Cellular Wrinkle Prohibiting Eye Serum”

LART

×