- 15%

Skincode – Cellular Recharge Age-Renewing Mask

6,928 Lekë 8,150 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Skincode – Cellular Recharge Age-Renewing Mask

Maske që rikarikon lëkurën për rigjenerim dhe rrezatim. Dukshëm transformon lëkurën, për një pamje rrezatuese dhe perfekte. Kombinimi unik i mikro-copëzave të zinkut, bakrit dhe magnezit ndihmojnë në rikarikimin e lëkurës me energji, duke nxitur rigjenerimin, kthimin e rrezatimit dhe duke lënë lëkurën të shndritshme si kurrë më parë.

Ideale për:

 • T’i dhënë energji e pamje rinore lëkurës
 • Të ushqyer lëkurën e thatë , me shenja plakje
 • Rigjenerimin e lëkurës
 • Zvogëlimin e shenjave të lodhjes

Rezultatet:

 • Përmirëson rrezatimin e lëkurës
 • Zvogëlon shenjat e lodhjes
 • Lëkura mbetet me pamje më rinore

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikohet një ose dy herë në javë, një shtresë e bollshme mbi fytyrë të pastër dhe shpërlajeni me ujë të vakët pas 10-15 minutash.

Firma

Skincode

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Kompleks ACR, Ekstrakt nga lëvorja e Albizia julbrissin, Gjalp shea, Kompleks energjizues multi-mineral, Vaj fare nga Jojoba

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Skincode – Cellular Recharge Age-Renewing Mask”

LART

×