- 20%

Skincode – Cellular Protect & Perfect Tinted Moisturizer (SPF 15)

5,080 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Skincode – Cellular Protect & Perfect Tinted Moisturizer SPF 15

Ky krem ​​hidratues inovativ njëson menjëherë lëkurën, i jep një shkëlqim të shëndetshëm ndërsa i ofron rehati, hidratim dhe mbrojtje nga rrezet UV të dëmshme. Moisturizer Cellular Protect & Perfect Tinted Moisturizer SPF 15 është formuluar me përbërës të fuqishëm anti-plakje që rikthejnë shkëlqimin dhe gjallërinë në lëkurën normale- të thatë.

Tekstura tepër e lehtë përmban pigmente speciale me ngjyra të kapsuluara që aktivizohen ndërsa kremi aplikohet dhe përshtaten në mënyrë optimale me një gamë shumë të gjerë të ngjyrave të lëkurës. E mbrojtur dhe e hidratuar në mënyrë të përsosur, lëkura mund të marrë frymë lirshëm dhe njëkohësisht të ketë ndricimin e munguar.

 • Testuar dermatologjikisht
 • 100% vegan dhe pa përbërës që rrjedhin nga kafshët
 • Formulë pa paraben dhe aromë

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni një shtresë të hollë në mëngjes pas serumit tuaj.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Skincode

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

30ml

SPF

15

AQUA / WATER, OCTOCRYLENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BENZOPHENONE-3, ETHYLHEXYL SALICYLATE, GLYCERIN, TITANIUM DIOXIDE(NANO)/ TITANIUM DIOXIDE, CETEARYL ALCOHOL, CETEARYL GLUCOSIDE, HEXYL LAURATE, CETYL ALCOHOL, MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE, DICAPRYLYL ETHER, PHENOXYETHANOL, BENZYL ALCOHOL, SODIUM LAURYL GLUCOSE CARBOXYLATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, LAURYL GLUCOSIDE, XANTHAN GUM, ACRYLATES/AMMONIUM METHACRYLATE COPOLYMER, ISOPROPYL MYRISTATE, CETEARYL ISONONANOATE, TOCOPHERYL ACETATE, PARFUM / FRAGRANCE, CETEARETH-20, TRIETHYL CITRATE, ALUMINUM HYDROXIDE, STEARIC ACID, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, DISODIUM EDTA, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, DEHYDROACETIC ACID, SODIUM CITRATE, GLYCERYL STEARATE, CITRIC ACID, HYDROLYZED ERUCA SATIVA LEAF, ALCOHOL, SORBIC ACID, GALACTOARABINAN, CETEARETH-12, CETYL PALMITATE, POLYSORBATE 80, SODIUM HYALURONATE, LECITHIN, HOYA LACUNOSA FLOWER EXTRACT, PALMITOYL DIPEPTIDE-5 DIAMINOBUTYROYL HYDROXYTHREONINE, PALMITOYL DIPEPTIDE-5 DIAMINOHYDROXYBUTYRATE, SOY ISOFLAVONES, TOCOPHEROL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Skincode – Cellular Protect & Perfect Tinted Moisturizer (SPF 15)”

LART