- 20%

Skincode – Cellular Perfect Hydration Cleansing Oil

3,312 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Për lëkurë normale – të thatë
Skincode Exclusive Cellular Perfect Hydration Cleansing Oil është një mënyrë luksoze për pastrimin e lëkurës. Kjo përzierje speciale e vajrave të krundeve të orizit, lulediellit dhe Jojobës heq në mënyrë efektive papastërtitë dhe make-up pa prishur balancën natyrale të lëkurës. I pasur me vajra dhe antioksidante, ajo ushqen dhe zbut lëkurën.

Veprimet

 • Pastron fytyrën me butësi
 • Tret make-up me efikasitet
 • Heq papastërtitë e mbetura në lëkurë

Rezultatet

 • Lëkura mbetet e pastër & e butë
 • Ofron lëkurës komfort
 • Lë pas një lekurë të butë & të mbushur

Aplikimi

 • Apliko në mëngjes & në darkë pas pastrimit
 • Masazhoni 2-3 të shtypura në fytyrë të thatë dhe rreth syve
 • Masazhojeni butësisht
 • Aplikoni pak ujë të ngrohtë që të transformohet në qumësht të lehtë
 • Shplajeni me ujë të vakët
 • Vazhdoni më pas me serumin & hidratuesin e Skincode
0/5 (0 Reviews)
Firma

Skincode

Linja

Exclusive

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

E thatë, Normale

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Skincode – Cellular Perfect Hydration Cleansing Oil”

LART