- 20%

Skincode – Cellular Overnight Restoration Oil

8,400 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Skincode – Cellular Overnight Restoration Oil 

Vaj restorativ I cili përmirëson lëkurën tuaj gjatë kohës që flini. Kjo përzierje e fuqishme e vajrave omega përthithet menjëherë dhe ndihmon në rritjen e elasticitetit dhe shkëlqimit të lëkurës. I pasur me Krunde Orizi , Vaj Tamanu dhe Omega3 ndihmon në rigjenerim ndërkohë që rrit elasticitetin.

Ideal për:

 • Të kthyer shëndetin dhe shkëlqimin lëkurës ndërkohë që flini
 • Të rritur elasticitetin e lëkurës
 • Lëkura të stresuara që kanë nevojë për antioksidim
 • Të vonuar procesin e plakjes

Rezultatet:

 • Një trajtim intensiv restaurues përgjatë natës
 • Suporton funksionet riparuese dhe rinuese të lëkurës
 • Ushqen lëkurën me vajra omega ushqyes
 • Restauron shëndetin e lëkurës dhe rrezatimin

Udhëzime mbi përdorimin

Apliko cdo mbrëmje në lëkurë të pastër. Apliko 2-3 pika në fytyrë të larë. Përhape me pëllëmbët e duarve për një përthithje sa më të mirë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Skincode

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Vaj I Krundeve të Orizit,Vaj Organik Tamanu, Vaj Organic Jojoba, Vaj I Bajames së ëmbël, Vaj Organik I farës së Primula

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Skincode – Cellular Overnight Restoration Oil”

LART