- 20%

Skincode – Cellular Eye-Lift Power Pen

4,120 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Skincode – Cellular Eye-Lift Power Pen

Serum ‘roll-on’ i cili hidraton, jep energji dhe freskon konturin e syrit. I formuluar me përbërës anti-rrudhë dhe hidratues duke ofruar një zgjidhje serioze për kujdesin e lëkurës rreth syve. Serum praktik që mund të mbahet në cantë, të aplikohet gjatë gjithë ditës madje dhe mbi make-up.

Ideal për:

 • Të luftuar shenjat e plakjes
 • Rrathët e zinj dhe borsat poshtë syve
 • Hidratimin dhe zgjimin e konturit të syve

Rezultatet:

 • Konturi i syve menjëherë duket i qetësuar & më rrezatues
 • Konturi i syve ndihet i rigjallëruar & i freskuar
 • Lëkura mbushet & zbutet
 • Konturi i syve rimerr energj

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoret gjatë ditës ose sa të jetë e nevojshme, butësisht apliko në zonën rreth syve. Shmang kontaktin direkt me sytë

0/5 (0 Reviews)
Firma

Skincode

Mosha

Të gjithë

Forma

Stick Roll-On

Sasia

15ml

ACR Complex G2, SesaflashTM, Kafeinë, Acid hilauronik

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Skincode – Cellular Eye-Lift Power Pen”

LART