- 20%

Skincode – Cellular Extreme Moisture Mask

5,560 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Skincode – Cellular Extreme Moisture Mask

Maskë hidratuese anti-rrudhë për lëkurën. Eshtë e pasur me anti-oksidues dhe isoflavone që i japin nje ‘lift’ & fortësojnë lëkurën. Vijat e holla mbushen dhe duke dhënë një pamje rinore dhe të shëndetshme.

Ideale për:

 • Hidratimin e lëkures së thatë
 • Luftimin e shenjave të plakjes
 • Zbehjen e shenjave të dehidratimit
 • Përforcimin e funksioneve vitale të lëkurës
 • Mbrojtjen e lëkurës nga agresorët e ambientit

Rezultatet:

 • Lëkura mbetet e butë & hidratuar
 • Vijat e dehidratimit mbushen
 • Lëkura rimerr pamjen rinore & të shëndetshme

Udhëzime mbi përdorimin

Në mëngjes dhe në mbrëmje si maskë. Lëreni të veprojë për 10-15 minuta. Shplajeni me ujë. Vazhdoni me rutinën e zakonshme. Si vello hidratuese: Në mbrëmje, aplikojeni mbi serumin ose hidratuesin. Lëreni të veprojë gjatë natës.

Firma

Skincode

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Kompleksi ACR G2, Bisobolol, Acid hilauronik, Vitamin E

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Skincode – Cellular Extreme Moisture Mask”

LART