- 15%

Skincode – Cellular Anti-Aging Sheet Mask

1,097 Lekë 1,290 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Përshkrimi

Maskë që ju jep rezultate të menjëhershme të një trajtimi fytyre Spa. Përmban një eliksir potent me efekt botox, duke zbehur vijat e rrudhat, ndërkohë stimulon prodhimin e faktorëve të dobishëm për lëkurën duke e lënë atë të relaksuar dhe rrezatuese. Përmban kompleksin unik ACR, për rigjenerimin e qelizave dhe nxitjen e një lëkure rinore.

Rezultatet

 • Rezultat i menjëhershem si një trajtim fytyre në SPA.
 • Efekt i menjëhershëm si botox
 • Zbeh vijat e holla dhe rrudhat

Përdorimi

Vendose maskën në fytyrë. Butësisht hiq filmin plastik derisa maska të fiksohet mbi lëkurë. Lëre të veprojë për 15-30 minuta dhe më pas hiqe butësisht. Masazho serumin mbi pytyrë derisa të përthithet. Apliko më pas hidratuesin.

Firma

Skincode

Linja

Exclusive

Lloji i lëkurës

Atopike, Sensitive, E thatë, Normale, Mikse, E yndyrshme

Mosha

20+

Forma

Copë

Sasia

1

Përbërësit

Kompleksi ACR, Vitamin E, Ujë hidratues Zvicerian, Amelioc TM, Happy Skin TM active

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Skincode – Cellular Anti-Aging Sheet Mask”

LART

×