- 20%

Skincode – Anti-aging Trio Luxury Kit

14,280 Lekë

Një set ultra-luksoz nga Skincode për kujdesin e lëkurës kundër plakjes qelizore. Seti përmban Skincode Exclusive Cellular Power Concentrate, Cellular Anti-Aging Cream dhe stilolapsin Cellular Eye-Roll Power.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Skincode – Anti-aging Trio Luxury Kit

Një set ultra-luksoz nga Skincode për kujdesin e lëkurës kundër plakjes qelizore. Seti përmban Skincode Exclusive Cellular Power Concentrate, Cellular Anti-Aging Cream dhe Cellular Eye-Roll Power.

Rigjallëroni lëkurën me produkte të avancuara, me një performancë te lartë dhe luksoze.

Seti përbëhet prej 3 produktesh, te cilët trajtojnë plakjen qelizore duke e rigjeneruar, ri-energjizuar dhe rinovuar lëkurën.

Cellular Power Concentrate është një trajtim i fuqishëm rigjenerues që hidraton thellësisht dhe nxit procesin e rinovimit të qelizave. Kremi Cellular Anti-Aging është një hidratues intensiv  që nxit prodhimin e kolagjenit, duke riparuar dhe forcuar lëkurën. Stilolapsi Cellular Eye-Lift Power, serum ‘roll-on’ që jep energji, freskon dhe ndricon konturin e syrit.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht për lëkurën normale në të thatë.

Udhëzime për përdorim

Cellular Power Concentrate: Aplikoni disa pika serum në mëngjes dhe mbrëmje në fytyrë, qafë dhe dekolte. Shmangni zonën e syve.

Cellular Anti-Aging Cream: Në mëngjes dhe në mbrëmje, aplikoni butësisht kremin në fytyrë, qafë dhe dekolte pas përdorimit të Cellular Power Concentrate. Shmangni zonën e syve.

Celular Eye-Lift Power Pen: Aplikojeni çdo mëngjes dhe mbrëmje, duke e rrotulluar butësisht stilolapsin rreth zonës së syve. Kjo mund të përsëritet gjatë gjithë ditës sa herë që zona e syve ka nevojë për një trajtim. Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me sytë.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Skincode

Mosha

30+

Forma

Flakon me pikatore, Roll-on, Vazo

Sasia

15ml, 30ml, 50ml

INCI CELLULAR ANTI-AGING CREAM*: AQUA (WATER), CYCLOPENTASILOXANE, COCO-CAPRYLATE/ CAPRATE, TRIBEHENIN, UREA, PHENYL TRIMETHICONE, SODIUM CHLORIDE, C12-15 ALKYL BENZOATE, PEG/PPG-18 / 18 DIMETHICONE, PALMITOYL DIPEPTIDE-5 DIAMINOBUTYROYL HYDROXYTHREONINE, PALMITOYL DIPEPTIDE-5 DIAMINOHYDROXYBUTYRATE, PALMITOYL HEXAPEPTIDE-12, SOY ISOFLAVONES, LECITHIN, CERAMIDE NG, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, ASCORBYL PALMITATE, ASCORBIC ACID, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, HYPERICUM PERFORATUM EXTRACT, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, C10-18 TRIGLYCERIDES, DISODIUM EDTA, GLYCERIN, PEG-8, ALCOHOL, POLYSORBATE 80, CITRIC ACID, PARFUM (FRAGRANCE).

INCI CELLULAR EYE-LIFT POWER PEN*: AQUA (WATER), BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, CAFFEINE, PALMITOYL DIPEPTIDE-5 DIAMINOBUTYROYL HYDROXYTHREONINE, PALMITOYL DIPEPTIDE-5 DIAMINOHYDROXYBUTYRATE, SOY ISOFLAVONES, ACRYLATES COPOLYMER, LECITHIN, PANTHENOL, HYDROLYZED SESAME PROTEIN PG-PROPYL METHYLSILANEDIOL, UREA, SODIUM BENZOATE, SODIUM HYALURONATE, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID, XANTHAN GUM, BIOSACCHARIDE GUM-1, VP / POLYCARBAMYL POLYGLYCOL ESTER, ALCOHOL, POLYSORBATE 80, PHENOXYETHANOL.

INCI CELLULAR POWER CONCENTRATE*: AQUA (WATER), BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, PHENOXYETHANOL, CHONDRUS CRISPUS (CARRAGEENAN) POWDER, PPG-26-BUTETH-26, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, CARBOMER, LECITHIN, DISODIUM EDTA, GLYCERYL ACRYLATE / ACRYLIC ACID COPOLYMER, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM HYALURONATE, MAGNESIUM ASCORBYL PHOSPHATE, PARFUM (FRAGRANCE), ALCOHOL, PALMITOYL DIPEPTIDE-5 DIAMINOBUTYROYL HYDROXYTHREONINE, PALMITOYL DIPEPTIDE-5 DIAMINOHYDROXYBUTYRATE, POLYSORBATE 80, TOCOPHERYL ACETATE, RETINYL PALMITATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, SOY ISOFLAVONES, HEXANOYL DIPEPTIDE-3 NORLEUCINE ACETATE, BHT.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Skincode – Anti-aging Trio Luxury Kit”

LART