- 20%

Skincode – Alpine White Serum zbardhues

(1 përshtypje mbi produktin)

4,280 Lekë 5,350 Lekë

(Alpine White Brightening total clarity serum)

Përshkrimi i Produktit

Për të gjithë tipet e lëkurës

Ky serum i lehtë & hidratues është i formuluar me Vitamin B3 dhe një kompleks të derivuar nga bimë alpine për të trajtuar zonat problematike që shfaqin shenja pigmentimi dhe imperfeksione të tjera. Përdoret së bashku me brightening day cream për të minimizuar pamjen e njollave të errëta.

Formulimi:  Pa ruajtës artificial, aromatizues, ngjyrues ose derivate shtazore. Dermatologjikisht i testuar.

Përbërës: CM-Glucan, Vitamin B3, Kompleks bimor Alpin, Acid Glycirrhetinik, Vitamin C

Përdorimi: Apliko çdo mëngjes dhe mbrëmje mbi fytyrë dhe qafë të pastër. Butësisht masazho me veprime rrethore deri sa të thithet nga lëkura.

Firma

Skincode

Linja

Alpine White

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

30ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Skincode – Alpine White Serum zbardhues
 • Avatar

  Kimberli F.


  Super

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART

×