- 20%

Skincode – Alpine White Brightening protective shield SPF 50/PA+++

(1 përshtypje mbi produktin)

3,640 Lekë 4,550 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Skincode – Brightening protective shield SPF 50/PA+++ 

Locion super i lehtë ofron mbrojtje shumë efektive ndaj agresorëve në ambient duke dhënë efekt zbardhues. Përmban filtra UVA dhe UVB për të mbrojtur lëkurën ndaj ekspozimit në diell. Përbërësit unik zbardhues të lëkurës ndihmojnë në zbehjen e njollave të moshës dhe pigmentimin, duke lënë pas lëkurën e hidratuar dhe të mbrojtur me pamje të njëtrajtshme.

Ideale për:

 • Mbrojtjen e lëkurës nga ekspozimi në diell
 • Mbrojtjen ndaj agresorëve dëmtues të ambientit
 • Zbardhjen e lëkurës
 • Zbehjen e njollave te pigmentimit dhe njollave të moshës

Rezultatet:

 • Imperfeksione të zvogëluara, duke përfshirë njollat e moshës
 • Siperfaqja e lëkures zbutet
 • Kur aplikohet rregullisht parandalon djegien nga dielli si dhe plakjen

Udhëzime mbi përdorimin

Apliko cdo mëngjes, mbi kremin e ditës përpara aplikimit të make-up, ose ekspozimit në diell. Përsërit aplikimin në rastin e ekspozimit të tejzgjatur në diell.

Firma

Skincode

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

CM-Glucan, kompleks bimor Alpin, Vitamin E, Vitamin B3

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Skincode – Alpine White Brightening protective shield SPF 50/PA+++
 • Avatar

  Kimberli F. (blerës i verifikuar)


Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART

×