- 20%

Skincode – Age Prohibiting Kit

14,160 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Terapi anti rrudhe për një pamje të shkëlqyeshme dhe të përsosur.
Ky set përmban kremin hidratues kundër rrudhave dhe dhuratë për ju vjen Serumi parandalues i rrudhave.

Kremi hidratues kunder rrudhave: Ky krem jashtezakonisht ushqyes dhe hidratues eshte i pasur me Dermaxyl TM, icili stimulon sintezen e kolagjenit ne shtresat e thella te lekures dhe ofron nje nivel te larte hidratimi.
Serumi Parandalues i rrudhave: Ky serum, me Kompleksin reduktues te rrudhave eshte i dizenjuar per reduktimin e rrudhave ekzistuese duke zbutur lekuren. I pasur me ACR G2, formula funksionon duke rigjeneruar lekuren ne nivel qelizor ndersa foto reflektoret do te ndricojne menjehere pamjen tuaj.

Përbërësit

Kremi antirrudhe: ACR Complex G2, DermaxylTM, Vitamin C & E, St. John’s Wort, gjalpe Shea.
Serumi parandalues i rrudhave: ACR Complex G2, Wrinkle Reducing Complex, Ginseng extract, Hyaluronic acid.

Formulimi: formule pa paraben dhe parfum pa alergjene. I testuar dermatologjikisht.

Mënyra e përdorimit

Kremi anti rrudhe: Aplikojeni ne mengjes dhe darke ne fytyre dhe qafe pas aplikimit te sesrumit Skincode.
Serumi parandalues i rrudhave: Aplikojeni mengjes dhe darke ne fytyre dhe qafe. Vazhdoni me aplikimin e hidratuesit tuaj Skincode.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Skincode

Linja

Exclusive

Mosha

40+

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Skincode – Age Prohibiting Kit”

LART